04.06.2020
413

Klima tamirini veya başka bir deyişle klima tamiri. Her elektronik cihaz gibi klimalar da bozulabilir. Ömrünü tamamlamış olabilir veya farklı etmenler bu sonuca yol açabilir.

Klimaların tamirini profesyonel teknik servis yapmalıdır. Yanlış müdahaleler küçük sorunları büyütebilir. Bu yüzden alanında yetkin kişiler tarafından müdahale edilmelidir.

Klimaların ömrünün uzun olması, performansının devamı için periyodik bakım yapılması önemlidir. Filtre temizliği, içindeki gazın seviyesinin kontrol edilmesi, basıncının kontrolü gibi önemli ve kritik başlıklar kontrol edilmelidir.

Klimanın bozulduğu nasıl anlaşılır ?
 • Klima eskisi kadar performanslı çalışmıyorsa,
 • Yeterince ısıtmıyor / soğutmuyor ise,
 • Çok yavaş çalışıyorsa,
 • Gürültülü çalışıyorsa,
 • Kötü koku yayıyorsa,

bozulduğuna hükmedebilirsiniz. Klima tamiri servisine ihtiyacınız var demektir.

Hizmetin Görselleri

Basit Arızalarda Klima Onarımı

Basit arızalar için o modelin kullanım kitapçığını okuyarak çözüm metodunu uygulayabilirsiniz. Kullanım kitapçığını doğru anlamak önemlidir. Hem klimayı doğru kullanmak hem de bozulma belirtilerini ortadan kaldırmak için klima kullanım kılavuzunu en az 1 kere okuyunuz. Anlamadığınız bir yer olduğunda Mert Teknik Isıtma ve Soğutmayı arayarak bilgi alabilirsiniz. Ya da google arama motoruna aratarak adresimize ulaşabilirsiniz

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Mustafa TARAKÇI
  Mustafa TARAKÇI
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?