04.06.2020
1.123

Son teknoloji ürünü klima montajı ve teknik desteği konusunda tecrübeli ve konusunda eğitimli kadrosu ile hizmet vermekte olan Mert Teknik hizmetleri firması her zaman müşterilerinin yanında yer almaktadır. Mert Teknik firmasından klima onarımı ve bakım hizmetleri almak mümkün olmaktadır. Periyodik klima bakım ve herhangi bir problem ya da arıza çıkması halinde hızlı ve etkin bir şekilde klima onarım hizmetleri veren Mert Teknik her ihtiyaç duyduğunuz anda siz değerli müşterilerinin yanındadır.

Klima Montaj Sırasında
 • Sistem Konumlandırılması
 • İç Ünite Askılaması
 • Dış Ünite Askılaması
 • Bakır Boru Tesisatı
 • Kaynak İşlemi
 • Yalıtım
 • Havsalama
 • Elektrik Tesisatı
 • Drenaj Tesisatı
 • Cihazın Devreye Alınması
Hizmet Görselleri

Sunduğu hizmetlerde müşterilerinde memnuniyet sağlama hedefiyle faaliyet gösteren iklimlendirme hizmetleri sunan firma, klima tamiratı ve bakımı konusunda müşterilerinin ihtiyacı olduğu anda hizmetlerini tam zamanlı olarak sunmaktadır. Böylece müşterilerinin yaşanan sorunu mümkün olduğunca kısa sürede ve olabildiğince uygun maliyetler ödeyerek atlatmalarına yardımcı olmaktadır.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
Klima montajı ne kadar sürer?

Klima montajı için tahmin edilen ortalama süre 30-45 dakika arasında değişmektedir. Klima montaj süresi klimanın türü, kaç üniteden oluştuğu, kurulumun yapılacağı yer, boruların uzunluğu gibi etkenlere göre farklılaşır.

Klima elektrik montajı nasıl yapılır?

Klima montajlarında, evin elektrik tesisatından klimanın yanına konacak şaltere kadar kablo çekilir. Bu işlemi uzman bir elektrikçi yapmalıdır.

Klima montajı ne kadar?

Klima montajı fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye yetkili servislerimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Klima montajını kim yapar, kendim takabilir miyim?

Klima montaj işlemlerinde uzman yardımı alınmasını öneririz. Zira klima montajı tek bir kişi tarafından yapılabilen bir uygulama değildir. Birden fazla kişi olsa bile bu alanda uzman olmadan da klima montajı yapılması önerilmez.

İklimlendirme sistemleri arasında önemli bir yere sahip olan klimalar yılın dört mevsimi evlerde ve işyerlerinde tercih ediliyor. Yaz aylarında serinleme kış aylarında ise ısınma ihtiyacımızı karşılayabilen işlevsel cihazlar olan klimalar, mekanların çeşitli noktalarına monte edilerek kullanılıyor. Klima montajı son derece dikkat edilmesi ve titiz davranılması gerekilen bir konu. Çünkü tüm klimalar çalışma prensibi açısından birbirine benzese de montaj esnasında yapılması gerekenler ve alınan ölçüm değerleri farklılık gösterebilir. Bu yüzden özellikle satın aldığınız markanın uyarıları ve önerilerini dikkate alarak montaj işlemi gerçekleştirmelisiniz. Klima montajı nasıl yapılır, montaj esnasında nelere dikkat edilmelidir gibi konuları merak ediyorsanız yazımızın devamında tüm bu sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Klimanız ısıtmıyor mu? Klima neden ısıtmaz diye merak ediyorsanız olası cevapları için ilgili yazımızı mutlaka inceleyin!
Ürünle İlgili Kampanyalar
KLİMA BAKIMI
Yaz ve Kış demeden sürekli çalışan klimalarınızın mevsimlik rutin bakımlarını yaptırın, sağlığınızdan ve cebinizden tasarruf edin.

İç ve dış ortamların etkilerine birebir maruz kalan klimalar zamanla bu etken faktörlerden olumsuz şekilde etkilenir. Zaman içerisinde Klimaların transfer işlemi gören yüzeylerinde kirlenmeler meydana gelir. Bu durum cihazlarda performans düşüklüğüne neden olur. Klimaların içerisinde mevcut olan soğutucu gazın işletme basıncı üzerinde mevsime göre ayarlamalar yapılmasına gereksinim duyulur. Bu sebeplerden dolayı klimalarda yılda iki kez olmak üzere bakım yapılması önemli bir gereklilik olarak ortaya çıkmaktadır. Çok yaygın bir servis ağına sahip olan Mert Teknik Isıtma ve Soğutma hizmetleri firması müşterilerine bu konuda kaliteli bir hizmet sunmak için faaliyet göstermektedir. Mert Teknik Isıtma ve Soğutma klima onarımı ve servis hizmeti bölgeleri arasında yer alan Antalya ilçeleri şöyledir;

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Mustafa TARAKÇI
  Mustafa TARAKÇI
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?