Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Mert Teknik Isıtma & Soğutma

Isıtma ve soğutma sistemlerinin arasında başarılı olarak ilk sıralarda yer alan Klima Servis Hizmeti siz değerli tüketicilerimiz sayesinde başarı merdivenlerini tırmanmaktadır. Hiç bir marka ve model ayrımı yapmadan tüketicilerine her türlü kombi servisi, kombi bakımı, klima bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Bünyemizde çalışan deneyimli teknisyenlerimiz ile kullanıcılarımıza bir ilk yaşatarak sorunsuz yaz ve kış sezonu geçirmesini sağlıyoruz. Piyasada fahiş fiyatlar ile servis veren firmalara aldanıp güveninizi kaybetmeyin. Doğru bir klima servis seçimi yapmak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Kuruluşumuz yılların vermiş olduğu tecrübeler ile bugünlere gelmekte ve büyük başarılara imza atmaktadır. Çalışma prensiplerimiz ise; alanında uzman teknisyenler ile hizmet sağlamak, işinde eğitimli personeller ile destek vermek, kılık kıyafet temizliğine özen göstermek, orijinal yedek parça kullanımı yapmak, yerinde çözüm üretmek ve işinin her daim arkasında durmak. Servis konusunda uzmanlık arıyor iseniz doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Nasıl Çalışıyoruz?
Klima servis ihtiyacınızı gösteren birkaç durum vardır.

Ortak sorunlar, klimanın artık eskisi kadar iyi performans göstermediğini, örneğin etkili bir şekilde soğutulmadığını veya ısıtılmadığını veya hava akışının kısıtlandığını sesli bir şekilde çalıştığını fark ettiğinizde ortaya çıkar. Başka bir ortak sorun ise sisteminden gelen koku olurdu. Bu durumlardan herhangi biri varsa, sizlere mümkün olan en kısa sürede hizmet vermek Mert Teknik için çok önemlidir.

Kombi Servisi

Kombi servisi hizmetimizi Antalya’nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Isıtma ve soğutma sistemleri sektöründeki 15 yıllık tecrübemizle siz değerli müşterilerimize hızlı ve profesyonel ve sertifikalı ekibimiz ile kaliteli hizmet vermekteyiz. Tüm markalara Hizmet Halindeyiz.

SAHTE SERVİS TUZAĞINA DÜŞMEYİN!
Alo kombi servisi mi demeden önce aradığınız servisi iyi araştırınız. Son zamanlarda bu konuda birçok kişinin mağdur edildiğini biliyor musunuz? Firmamız; saygın, istikrarlı, güçlü, ve güvenilir bir kurum haline gelmiştir. MERT TEKNİK olarak Antalya da yıllardır hizmet Halindeyiz.

Whatsapp
Mustafa TARAKÇI
Mustafa TARAKÇI
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?